Aktuálne počasie:

Penzion Restaurant Centrum ubytovanie Ceske Budejovice Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Restaurant Centrum / ubytovanie Ceske Budejovice Vítajte

Penzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - hotel má reštauráciuPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - možnosť pripojenia na internetPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - akceptuje creditné karty VISAPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - akceptuje creditné karty JCBPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - Izby s vlastnou toaletouPenzion Ceske Budejovice Restaurant Centrum - v izbach je telefon

Penzion Centrum ubytovanie České Budejovice:
Štýlový a moderný penzión Centrum sa nachádza v tesnej blízkosti hlavného námestia v Českých Budějoviciach. Túto juhočeskú metropolu založil už v r. 1265 na sútoku riek Vltavy a Malše český kráľ Premysl Otakar II. Bohatá história domu v ktorom Penzion restaurant Centrum sídli, siaha až do 15. storočia.

Centrum České Budejovice penzión ubytovanie:
Penzión Centrum s kapacitou 29 lôžok ponúka ubytovanie v 12 izbách. Z toho v 1 jednolôžkovej, 7 dvojlôžkových, 2 trojlôžkových a 2 štvorlôžkových izbách, ktoré sú zariadené vkusným a moderným nábytkom. Samozrejmosťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie (wc a kúpeľňa), televízor so satelitným príjmom a telefón. Dvere penzióna Centrum sú otvorené aj domácim miláčikom.

Ubytovanie penzion České Budejovice Centrum Reštaurácia:
Reštaurácia Centrum, ktorá je súčasťou štýlového penziónu, sa nachádza v štýlových pivniciach z 15. storočia a slúži k príjemnému posedeniu aj k súkromným alebo firemným večierkom a rôznym oslavám. Kapacita reštaurácie je celkom 21 miest na sedenie. K dispozícii je aj salónik pre 30 osôb. K všetkým akciám možno zabezpečiť kvetinovú výzdobu, torty, či muziku. Občerstvenie sa ponúka formou á la carte alebo zostavením menu na želanie.

České Budejovice penzión ubytovanie Centrum turistika:
K najvyhľadávanejším miestam v okrese České Budejovice patrí neogotický zámok Hluboká nad Vltavou s priliehajúcou Alšovou juhočeskou galériou, rozsiahlym zámockým parkom i neďalekým loveckým zámkom Ohrada a zoologickou záhradou. K novo vyhľadávaným miestam na turistickej mape okresu dnes patrí malebná dedinka Holašovice, ležiaca približne 20 km od Českých Budejovic, kde sa nachádza unikátny, v Európe najväčší ucelený pamiatkový súbor ľudovej architektúry, zapísaný do dedičstva Unesco.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.